Djs Team

Just_in

house

Just_in to dj, który działa w branży od kilku lat. Swoją przygodę z graniem rozpoczął z pasji do muzyki elektronicznej (tanecznej) i nie tylko. Porusza się głównie w klimatach około house-owych takich jak: house, tech house, progresive house, deep house itp. Jego mixy charakteryzują się zazwyczaj skocznym, tanecznym stylem.

GREG SPIDERSKY

house

Przygoda Grega z muzyką elektroniczną rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy zaczął zabawę z produkcją techno i electro. Po pewnym czasie okazało się, że produkcja jest dziedziną, w której czuł się całkiem swobodnie, więc postanowił rozszerzyć swoje talenty na świat miksowania, dołączając takie gatunki jak: house, progressive i break beat…

LOLEK

house

 Lolek swoją przygodę z muzyką zaczynał w suwalskiej Piwnicy. Tam przez lata dostrajał swój housowy styl. Pozytywny człowiek z imprezową wibracją dla Was. 

Rafael

trance
Rafał Lachowicz, znany również jako — Rafael, to utalentowany DJ, który pasjonuje się muzyką elektroniczną, ze szczególnym zamiłowaniem do gatunku trance. Jego miłość do muzyki i nieustanna chęć eksperymentowania z dźwiękami sprawiają, że jego twórczość cechuje się oryginalnością, głębią i emocjonalnym zacięciem.
 Zainspirowany przez legendy sceny trance, takie jak Armin van Buuren, Markus Schulz i Tiesto, Rafał Lachowicz tworzy energetyczne i porywające sety, które nie tylko sprawiają, że tłumy tańczą do białego rana, ale także przenoszą słuchaczy w niezwykłą, muzyczną podróż.

Szycha

electro house